gallery-2681238_640
צוות השיפוצניקים

צוות השיפוצניקים

צוות השיפוצניקים הינו צוות הכותבים באתר אשר נותנים לכם את הטיפים הטובים ביותר בעולם השיפוצים

צביעת דירה בזול, צביעת דירה במבצע משגע

צביעת דירה מחדש הוא דבר נפוץ שעושים מפעם לפעם מסיבות שונות; לפעמים רוצים לשנות קצת את העיצוב ולהתחדש בצבע חדש ולפעמים הצבע הנוכחי מתחיל להתיישן ולהתקלף ואנחנו רוצים להנות ממראה חדש. צביעת דירה בעיני רבים נראית לפעולה יחסית פשוטה שניתן להשלים בקלות בעצמנו. אך למרות זאת, במקרים רבים זה לא תקף ומומלץ יהיה להיעזר בצבעי מקצועי שיעשה את העבודה במקצועיות. אך לפני שניגשים למצוא בעל מקצוע שיספק לנו שירות מקצועי של צביעת דירה בזול, או אפילו לפני שמחליטים לצבוע בעצמנו – מה צריך לדעת קודם?

מתי כדאי להזמין צבעי מקצועי?

באופן כללי אם אתם רוצים שהתוצר הסופי יהיה איכותי ככל האפשר מומלץ בכל מקרה להזמין צבעי מקצועי. כלל המפתח הוא שכלל שהשטח אותו צובעים גדול יותר וככל שאתם מעוניינים בצביעה מקצועית ואיכותית יותר כך הצורך להיעזר בצבעי מקצועי עולה. כמובן, גם כישורי הצביעה שלכם משחקים כאן תפקיד – אם יש לכם ידיים מיומנות בעבודת כפיים ולא נדרש לצבוע שטח גדול במיוחד, יתכן ותוכלו לוותר על צבעי מקצועי. במקרים אחרים אנחנו ממליצים בחום לא לעשות זאת לבדכם, בעיקר אם חשוב שהצביעה תהיה ללא רבב.

כיצד נכין את החדר לצביעה?

בין אם אתם מזמינים צבעי מקצועי ובין אם אתם עושים את העבודה בעצמכם, חשוב מאוד להכין את החדר ואת הקירות לצביעה גם כדי שצביעה עצמה תהיה איכותית ותחזיק לאורך זמן, וגם כדי שלא יגרם שום נזק לרכושכם או לחדר עצמו. אלו הן הפעולות שיש לבצע:

  • הזיזו את כל הרהיטים של החדר למרכז, וכסו אותם בניילון באופן יסודי שיבטיח שלא יתלכלכו.
  • כסו את הריצוף בקרבת הקירות וכן הפאנלים בכיסוי ניילון או קרטון, ומייד לאחר סיום הצביעה בדקו אם בכל זאת הריצוף או הפאנלים התלכלכו כדי שתוכלו לנקות אותם מייד ולפני שהצבע יתייבש.
  • חלצו את כל המסמרים שנעוצים בקיר, גרדו קילופים ומלאו סדקים ופגמים בו בשפכטל.
  • הבריגו החוצה את שקעי החשמל לפני הצביעה, והחזירו אותם בסיום העבודה.
  • עברו עם מטלית לחה על הקיר על מנת להסיר כתמים, והמתינו לייבוש הקיר לפני הצביעה.

צביעת דירה בזול – כמה זה עולה?

לצביעת דירה אין מחיר קבוע – המחיר תלוי בשקלול של מספר גורמים:

  • גודל השטח הנדרש לצבוע: ככל שהשטח שיש לצבוע גדול יותר כך נדרש לבצע יותר עבודה וטבע הדברים המחיר יהיה גבוה יותר.
  • מידת ההכנה הנדרשת: קירות במצב ירוד דורשים מהצבעי עבודת הכנה רצינית יותר ובמקרה זה המחיר צפוי להיות גבוה יותר.
  • מיקום הדירה: יש הבדל בין צביעת דירה צמודת קרקע לבין צביעת דירה בקומה רביעית בבניין ללא מעלית, שמחייב את הצבעי לעלות ולרדת עם הציוד. מן הסתם, במקרה השני העבודה תעלה יותר.
  • בעל המקצוע: בעלי מקצוע שונים מציעים מחירים שונים וחשוב לבדוק מהו המחיר המקובל בשוק עבור העבודה שאתם צריכים. ישנו הבדל בין עבודת צביעה של שיפוצניק שלרוב מציע צביעה יחד עם עבודות נוספות במחיר נמוך יותר, לבין צבעי שמגיע במיוחד לצביעה – במקרה השני זה יעלה יותר.

חשוב להקפיד על צבע איכותי

יש להקפיד על צביעה בצבע איכותי ועמיד, ובמידה ויש ילדים קטנים בבית רצוי גם צבע שניתן לניקוי. בדקו מהם הצבעים בו הצבעי משתמש וכי הוא אינו חוסך עליכם ומשתמש בצבעים זולים ולא מזוהים.

צביעת דירה בזול רק אצל השיפוצניקים

השיפוצניקים מספקים מגוון שירותי שיפוצים, כולל שיפוץ חדרי אמבטיה, שיפוץ דירה כוללני וכן צביעת דירה בזול. כחברה חרטנו על דגלנו להיות זמינים תמיד לקריאות שלכם ולהגיע במהירות האפשרית. כדי להבטיח איכות מקסימלית, אנחנו מקפידים להשתמש בחומרים ברמה הגבוהה ביותר עם אחריות לכל תקלה אם תהיה.

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום:

housebuilding-3102356_640
שיפוצים

שיפוצים – סוגי שיפוצים לדירה

עולם השיפוצים הוא מגוון, וכך גם אנשי המקצוע. ישנם קבלני שיפוצים, כמו גם שיפוצניקים לעבודות קטנות, אנשי גבס, אנשי עבודות