renovate-1186336_640
צוות השיפוצניקים

צוות השיפוצניקים

צוות השיפוצניקים הינו צוות הכותבים באתר אשר נותנים לכם את הטיפים הטובים ביותר בעולם השיפוצים

שיפוצים בחיפה, שיפוץ דירה בחיפה מחירים הכי זולים בארץ

שיפוצים של הדירה שלנו הם דבר מרגש שמסמל התחלה חדשה, בין אם מדובר בהוספת חדר בשל התרחבות המשפחה ובין אם סתם אנחנו מעוניינים להתחדש. יחד עם זאת, שיפוצים בחיפה עלולים להיות תהליך מורכב, ארוך ויקר ויש להיערך אליהם בהתאם. בדיוק מסיבה זו הכנו לכם מדריך על הדברים שצריכים לדעת לפני שניגשים לעבודה, וכיצד לבחור את השיפוצניק המתאים לעבודה.

ראשית כל – תקציב ותכנון

שיפוץ הוא תהליך שאנחנו יודעים איך להיכנס אליו אבל לא תמיד יודעים איך נצא ממנו. פעמים רבות נוספים בלת"מים ואילוצים שעולים לנו כסף ומייקרים את התהליך, ולכן חשוב להיערך לכך מראש. השלב הראשון הוא קביעת תקציב, וחשוב מאוד שהתקציב לא יהיה מנותק מהמציאות אלא שישקלל את העלויות האמיתיות וגם ישאיר מקום לשינויים או אילוצים לא צפויים.

התקציב נבנה יחד עם תכנית עבודה שכוללת את כל מה שאנחנו רוצים לעשות בשיפוץ. בין אם אנחנו משפצים את כל הדירה או רק חללים ספציפיים, חשוב לעבוד מההתחלה באופן מסודר ולכלול בתוכנית גם את הדברים הקטנים ביותר כגון הוספת נקודות חשמל וכיוצא בזה.

מהו הזמן הטוב ביותר לשיפוצים בחיפה?

רבים בוחרים לשפץ את הדירה בחודשי הקיץ, מכיוון שבזמנים אלו ניתן לצאת לחופשה וכך לא להיות נוכחים בשיפוץ ובנוסף לכך ישנן שעות אור רבות יותר וצבע מתייבש במהירות רבה יותר. בדיוק מסיבות אלו קשה יותר להשיג שיפוצניקים בקיץ והמחיר כנראה יהיה גבוה יותר. לכן אם חשוב לכם מה שצוין כאן ולא אכפת לכם לשלם יותר – לכו על שיפוץ בקיץ ואם אתם מחפשים לחסוך כמה שאפשר יתכן שעדיף לכם לשפץ בחורף.

כיצד תבחרו את קבלן השיפוצים לעבודה?

שיפוצים בחיפה הם דבר יקר ובעל משמעות רחבה, כאשר כל טעות יכולה לעכב ולעלות לכם כסף. לכן חשוב לבדוק טוב טוב את קבלן השיפוצים שאתם שוקלים לקחת. מספר דגשים שיסייעו לכם לבחור נכון:

  • חברה שמאגדת בעלי מקצוע או לשכור כל בעל מקצוע בנפרד: זוהי אחת ההתלבטויות כשמבצעים שיפוצים. לדעתנו כדאי ללכת על חברה שמספקת את כל השירותים תחת קורת גג אחת, שכן זה גם חסכוני יותר והרבה יותר נוח לעבוד מול אדם אחד מאשר מול חמישה בעלי מקצוע שונים.
  • בעל מקצוע המתמחה בעבודות הספציפיות: "שיפוצים" זו הגדרה רחבה לשורת של עבודות ופעולות. חשוב לבדוק שהקבלן או השיפוצניק שאתם לוקחים לעבודה כלשהי מתמחה בעבודה זו ויש לו ניסיון בה.
  • עמידה בזמנים: אחת הצרות בשיפוצים היא אי עמידה בזמנים באופן שתוקע אותנו כדיירים. לכן חשוב באופן כללי לבדוק את המוניטין של הקבלן שעושה את העבודה, ובאופן ספציפי האם הוא עומד בזמנים שהבטיח.
  • בידוד ושמירה על הרהיטים: אם אתם מתכוונים לגור בדירה במהלך השיפוץ, יש לוודא עם הקבלן כיצד הוא יבודד וישמור על הרהיטים שלכם כך ששגרת החיים שלכם לא תיפגע מעבר למינימום ההכרחי.
  • חוזה וכתב כמויות: כאשר אתם סוגרים עם קבלן יש לחתום גם על חוזה וגם על כתב כמויות המפרט את כל העבודות שהקבלן מתחייב לבצע בעת שיפוץ זה, כולל המחיר שלכם. זה חשוב על מנת שהקבלן לא ייקר לכם את השיפוץ באמצע התהליך.

שיפוצים בחיפה – רק אצל השיפוצניקים

מעוניינים לבצע שיפוצים בחיפה? השיפוצניקים מספקים מגוון שירותי שיפוצים בפריסה ארצית, כולל שיפוץ דירה קומפלט, שיפוץ מטבח, שיפוץ חדר אמבטיה, צביעת דירה ועוד. כחברה חרטנו על דגלנו שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר כדי לדאוג שתהיו מרוצים לאורך כל התהליך, וכמובן מהתוצאה הסופית עצמה.

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום:

housebuilding-3102356_640
שיפוצים

שיפוצים – סוגי שיפוצים לדירה

עולם השיפוצים הוא מגוון, וכך גם אנשי המקצוע. ישנם קבלני שיפוצים, כמו גם שיפוצניקים לעבודות קטנות, אנשי גבס, אנשי עבודות