painter-2247395_640
צוות השיפוצניקים

צוות השיפוצניקים

צוות השיפוצניקים הינו צוות הכותבים באתר אשר נותנים לכם את הטיפים הטובים ביותר בעולם השיפוצים

שיפוצים בתל אביב, שיפוץ דירה בתל אביב מחירים הכי זולים בארץ

בשעה טובה החלטתם לשפץ את בית מגוריכם כדי להפוך אותו לבית החלומות.  בין אם אתם משפצים את כל הבית ובין אם משפצים חדרים ספציפיים, אתם וודאי יודעים ששיפוצים בתל אביב זה תהליך שעשוי להיות מורכב וכמובן – יקר. לכן לא ניתן להקל בכך ראש ויש להיערך בהתאם הן מבחינת תכנון השיפוץ והן מבחינת בחירת בעלי המקצוע שיעשו את העבודה. אז איפה מתחילים, ומה חשוב לדעת? באנו לעזור.

השלב הראשון – תכנון העבודה ותקציב

כל מסע מתחיל בצעד ראשון – והצעד הראשון בתהליך השיפוצים הוא תכנון השיפוץ וקביעת התקציב. אלו הם שני דברים שקשורים קשר הדוק אחד לשני, שכן התקציב לא יכול להיות מנותק ממה שאתם מתכננים לשיפוץ, והשיפוץ לא יכול לפרוץ את מגבלות התקציב (או לפחות, לא באופן מוגזם). תקציב הוא דבר שקל מאוד לחרוג ממנו, ופעמים רבות יוצא שבלי לשים לב השיפוץ עולה הרבה יותר ממש שתכננו. לכן כדאי לחשוב על הכל – כל הוצאה קטנה כגדולה צריכה להילקח בחשבון בתקציב.

קבלן, שיפוצניק – מה ההבדל?

כאשר אנחנו מחפשים בעל מקצוע לעבודה אנחנו רואים שיש קבלנים, יש שיפוצניקים ולא תמיד ברור מה ההבדל. אלה הן ההגדרות בקצרה:

  • קבלן שיפוצים: קבלן שיפוצים הוא בעל מקצוע הרשום ברשם הקבלנים כקבלן שיפוצים. שימו לב שאדם יכול להיות רשום למשל כקבלן חשמל ולהציג את עצמו כקבלן שיפוצים, והוא אינו כזה. הסיווגים הרלוונטיים ברשם הקבלנים הם סיווג 100 – בנייה, סיווג 131 – שיפוצים וכן סיווג 135 – הרחבת מבנים.
  • שיפוצניק: אדם המבצע עבודות שיפוץ אך הוא אינו רשום ברשם הקבלנים בסיווג הרלוונטי. למעשה, רבים מבעלי המקצוע העוסקים בשיפוצים הם שיפוצניקים ולא קבלנים, וזה לא אומר שהם פחות טובים בעבודה שלהם.

שיפוצים בתל אביב – מתי כדאי לעשות זאת?

ישראלים רבים מעדיפים לבצע עבודות שיפוצים בדירה בקיץ, ולכך יש סיבות מגוונות:

  • הקיץ הוא זמן נוח לצאת לחופשה ולהיות מחוץ לדירה בזמן השיפוצים.
  • בקיץ ישנן שעות אור רבות יותר ביום, והמשמעות היא שניתן לעבוד יותר ולסיים את העבודה מהר יותר.
  • החום גורם לכך שצבע יתייבש מהר יותר כך שניתן להשלים עבודות מסוימות בפחות זמן.

בשל כל הסיבות הללו יתכן ויהיה יקר יותר לשכור קבלן, כך שאם אתם מעוניינים לחסוך ופחות אכפת לכם מהדברים שצוינו מעל אולי כדאי לשקול לשפץ דווקא בחורף.

שיפוץ חדר רחצה – מה חשוב לדעת?

אם אתם מבצעים שיפוץ חדר אמבטיה ושירותים, ישנן מספר נקודות שלא כדאי לפספס:

  • נצלו את ההזדמנות להחליף צנרת: החלפת היא די כאב ראש: היא דורשת עבודה רבה ויוצרת בלגן. לכן אם כבר משפצים את חדר הרחצה, על הדרך מומלץ גם להחליף צנרת.
  • דיוק במידות: פעמים רבות חדרי רחצה ושירותים הם קטנים יחסית אך מכילים גופים פונקציונליים רבים: שירותים, מקלחת / אמבטיה, ארונות, כיור וכדומה. לכן חשוב מאוד לדייק במידות על מנת שנוכל לנצל את מלוא הפוטנציאל מחדר הרחצה, וכדי למנוע מקרים מצערים כגון מראה שלא מתאימה לרוחב הקיר או שלא ניתן לפתוח את דלת החדר בצורה נוחה מבלי להתנגש באסלה.
  • רווח תקני בחיפוי ובריצוף: חשוב להקפיד על איטום המרווחים בין האריחים בחיפוי הקיר, וכן לשמור על רווח של 3 מ"מ לכל היותר בין המרצפות בחדר הרחצה.

שיפוצים בתל אביב עם השיפוצניקים

מעוניינים לבצע שיפוצים בתל אביב? השיפוצניקים מבצעים מגוון עבודות שיפוצים בפריסה ארצית ובמחירים שווים לכל כיס, בניהן שיפוץ דירה מלא, שיפוץ מקלחת, שיפוץ מטבחים וכדומה. אנחנו מקפידים לתת את השירות הטוב והמקצועי ביותר, עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר – באחריות.  

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום:

housebuilding-3102356_640
שיפוצים

שיפוצים – סוגי שיפוצים לדירה

עולם השיפוצים הוא מגוון, וכך גם אנשי המקצוע. ישנם קבלני שיפוצים, כמו גם שיפוצניקים לעבודות קטנות, אנשי גבס, אנשי עבודות